Apartamenty w Hiszpanii, dzieki fantastycznej lokalizacji, posiadają spektakularne widoki na morze, z których słynie wschodnia Costa Blanca.

vista-general-blue-infitnity-sn.jpg

Idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się śródziemnomorskim klimatem i wspaniałymi wschodami słońca, w prywatnym kompleksie mieszkalnym nad Morzem Śródziemnym.

2v5a4360-sn.jpg
grupo-vapf---blue-infinity---00---cocina-vista-frontal---bambu-sn.jpg

Apartamenty wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim wystrojem oraz wyjątkowo dużymi pokojami i tarasami. Do wyboru są apartamenty z 3  lub 2 sypialniami. Ten układ jest idealny dla korzystania z apartamentu przez cały rok lub podczas krótszych pobytów.

grupo-vapf---blue-infinity---00---salon-vista-tv---bambu-sn.jpg
grupo-vapf---blue-infinity---00---habitacion-principal-vista-frontal---bambu-sn1.jpg
grupo-vapf---blue-infinity---00---habitacion-2-vista-armario---dm-blanco-sn.jpg
2v5a3495b-sn.jpg
grupo-vapf---blue-infinity---00---habitacion-principal-vista-cabezal---bambu-sn.jpg

Bardzo wysoki standard apartamentów zapewniono dzięki starannemu dobraniu luksusowych akcesoriów i materiałów wykończeniowych,  ogrzewaniu podłogowemu, klimatyzacji oraz zastosowaniu rozwiązań typu „inteligentny dom”.  Łazienki i kuchnie zostały specjalnie zaprojektowane przy wykorzystaniu uznanych marek.

grupo-vapf---blue-infinity---00---bao-principal-sn1.jpg
vista-detalle-piscina-comunitaria-sn.jpg

Dla mieszkańców przygotowano szereg obszernych pomieszczeń ogólnodostępnych, które pozwalają cieszyć się panującym tu klimatem. Odkryty basenem typu „infiniti”  posiada duży taras.

vista-interior-spa-iluminado-sn.jpg

Dodatkowo centrum odnowy biologicznej wyposażone jest w podgrzewany basen wewnętrzny, jacuzzi, saunę i łaźnię turecką, dzieki czemu idealne  nadaje się do korzystania w chłodniejsze dni. Jednym słowem znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić wspaniałe dni w śródziemnomorskim klimacie.

panorama_sin_ttulo1-b-sn.jpg

Nieopodal mieści się centrum handlowe ze wszystkimi potrzebnymi usługami, bary i restauracje, korty tenisowe, międzynarodowa szkoła, ciekawe szlaki turystyczne oraz szkoła jazdy konnej. W okolicy znajdują się też piękne plaże i zatoczki, które umożliwiają aktywny wypoczynek i rekreację.

plenfrdeptrues