Nowoczesna willa w Cumbre del Sol

outside_edited.jpg
outside-night_edited.jpg

Villa Creta to projekt otwarty na morze i śródziemnomorskie światło.  Posiada 3 podwójne sypialnie i duże okna.  Główna sypialnia  własną łazienkę i bezpośredni dostęp do tarasu. Dom uzupełnia druga łazienka, salon z jadalnią, weranda, przedpokój, w pełni wyposażona kuchnia, pomieszczenie na pralnię oraz parking.

view-3_edited.jpg
sweeming_edited.jpg

Zaprojektowana tak aby cieszyć się śródziemnomorską pogodą z dużym tarasem, dostępnym z  głównej sypialni. Salon z jadalnią, basen i ogród  to miejsca z których także roztaczają się wspaniałe widoki na morze i okolicę.

view-1_edited.jpg


Lirios Design to dzielnica mieszkaniowa w urbanizacji Cumbre del Sol, składająca się z  pojedynczych willi, z których każda ma własną działkę z murami granicznymi, parking, prywatny basen i ogród.

Mieszkańcy, posiadają dostęp do wszystkich usług dostępnych w ramach założonej urbanizacji Cumbre del Sol.Nieopodal mieści się centrum handlowe ze wszystkimi potrzebnymi usługami, bary i restauracje, korty tenisowe, międzynarodowa szkoła, ciekawe szlaki turystyczne oraz szkoła jazdy konnej. W okolicy znajdują się też piękne plaże i zatoczki, które umożliwiają aktywny wypoczynek i rekreację.


sweeming-engle_edited.jpg
view-2_edited.jpg
plenfrdeptrues