Inwestycje na Wyspach Zielonego Przylądka

Oferta nabycia apartamentów w pięciogwiazdkowych kompleksach wypoczynkowych na Wyspach Zielonego Przylądka, jednym z najszybciej rozwijających się rynków turystycznych na świecie, to ciekawa   propozycja dla osób szukających możliwości inwestycyjnych.

 

 

Wyspy Zielonego Przylądka to archipelag obejmujący dziesięć wysp i pięć wysepek, położony tuż przy zachodnim wybrzeżu Afryki. Jest to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego. W słońcu obecnym przez 350 dni w roku temperatura wynosi od 25 ° C do 30 ° C, a wody otaczające wyspy są krystalicznie czyste. Republika Zielonego Przylądka, ze swoim swobodnym stylem życia, słynie z mantry "bez stresu". 

 

 

Do wielokrotnie nagradzanych kompleksów wypoczynkowych: MELIÃ Tortuga i MELIÃ Dunas w 2016 r. dołączyły dwa obiekty: TUI Sensimar Cabo Verde i MELIÃ Llana Beach Resort & Spa oraz ekskluzywny Bikini Beach Club. Obiektem w trakcie budowy jest Meliá White Sands Hotel & Spa, który jest położony przy bajecznej plaży Santa Monica, zajmującej wiodące miejsca w rankingach najpiękniejszych plaż na świecie.

 

 

 

Przyszli nabywcy będą korzystać z potencjału tych lokalizacji i obiektów, wzrostu wartości zainwestowanego kapitału, jak również z bieżących przychodów z wynajmu. Każdy kto jest chętny na zakup takiej nieruchomości może skorzystać z wycieczki poglądowej, w trakcie której będzie miał możliwość doświadczenia wszelkich walorów i zalet zarówno tego fantastycznego miejsca jak i samych obiektów. 

 

 

plenfrdeptrues