Niesamowita współczesna willa z widokiem na pole golfowe w Algarve

portugalia-nieruchomoci1.jpg
Ta wspaniała nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3000m2 na pierwszej linii z widokiem na pole golfowe Penina. Styl architektoniczny jest współczesny, a elegancki wygląd maksymalizuje widok, zapewniając jednocześnie całkowitą prywatność ogrodu i basenu.
portugalia-nieruchomoci-3.jpg
portugalia-nieruchomoci-42.jpg

Budynek jest w najwyższym standardzie z luksusowymi materiałami wykorzystywanymi w całym obiekcie. Podwójna wysokość wspaniałego foyer nie zawodzi, natychmiast widać, że każdy szczegół został starannie zaplanowany.

portugalia-nieruchomoci-5.jpg
portugalia-nieruchomoci6.jpg
Cudownie stylowy wystrój wnętrz dodatkowo podkreśla tę willę i przekształca nieruchomość w prawdziwie komfortowy dom rodzinny. Z przestronnego i jasnego holu wejściowego roztacza się widok na podgrzewany kryty basen, do zadbanych ogrodów. Układ pomieszczeń mieszkalnych maksymalizuje jasność i widoki przy dużym wykorzystaniu dużych tafli szkła. Na parterze trzy sypialnie z łazienkami, garderoby, WC, luksusowa kuchnia wyposażona w urządzenia Miele, która otwiera się na wygodny salon z centralnym kominkiem.
portugalia-nieruchomoci-7.jpg

Obok kuchni jest w pełni wyposażona pralnia. Również na tym poziomie jest wyrafinowana sala kinowa, pomieszczenie techniczne i dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać jako pomieszczenie do przechowywania lub piwnica. Na pierwszym piętrze, dwa przestronne apartamenty z dużym prywatnym tarasem z widokiem na pole golfowe.

portugalia-nieruchomosci7.jpg
portugalia-3.jpg
Średni czas lotu z Polski do Portugali wynosi około 4 godziny i 20 minut.
plane-841441.jpg
plenfrdeptrues