O NAS

Jak to się zaczęło

Polacy uwielbiają wybrzeże południowej Europy. Często myślimy o drugim domu, może we Francji, w Hiszpanii, a może w Portugalii. Każde z tych miejsc ma swoją specyfikę, ale wszystkie łączy jedno: wspaniała słoneczna pogoda przez większą część roku...
Rozwijając przez ponad 3 dekady usługi wynajmu samochodow osobowych w Polsce i innych krajach Europy, często zastanawiałem się nad tym jak chciałbym spędzać czas w przyszłości. Wtedy przyszła myśl o drugim domu za granicą. Zrealizowaliśmy wraz z żoną ten pomysł, ale poznawanie tajników związanych z obrotem nieruchomości zagranicznych zajęło około roku. Dało nam to ogromną wiedzę ale też i satysfakcję. W drugim domu spędzamy sporo czasu, a kiedy nas nie ma, mieszkanie jest wynajmowane odwiedzającym turystom. Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty związane z utrzymaniem apartamentu oraz naszymi podrożami są zredukowane. Jest to dla nas zarowno miejsce do pracy jak i relaksu. Będąc członkiem lokalnego klubu regatowego mam możliwość uczestniczenia w morskich rejsach jachtami żaglowymi. Wykonujemy też niezliczoną ilość wycieczek w gorskie rejony wybrzeża w poszukiwaniu kolejnych uroczych miasteczek z pracowniami tutejszych artystów. Z reguły ładna pogoda i poznani mieszkańcy oraz podobni jak my bywalcy tych regionów powodują, że korzystanie z drugiego domu daje nam dużo radości. Postanowiłem podzielić się tymi doświadczeniami z innymi, ktorzy mają podobne plany. Zająłem się, już zupełnie profesjonalnie, „pomocą w spełnianiu marzeń o domu za granicą" dla wielu osob, które się o to do mnie zwróciły. Taki był początek działalności mojej firmy.

Propozycja dla Ciebie

Wiemy jak wiele czasu wymaga wyszukanie wartościowych ofert z pośrod tysięcy, które znajdziemy na setkach portali. Ile wiedzy i doświadczenia, lokalnych relacji jest potrzebne aby skupić się na tym co ważne aby dokonać właściwego wyboru...
Podjęcie decyzji o drugim domu nie jest ani łatwe ani szybkie. Wyjazdy wakacyjne w zależności od ich rodzaju dostarczają nam ograniczoną wiedzę na ten temat. Proponujemy Ci wirtualna podroż po wybrzeżach 3 krajow oraz otwartą rozmowę na temat Twoich doświadczeń i nowych wrażeń. Naszym celem jest to abyś był zupełnie świadomy swoich wyborow i cieszył się z posiadania drugiego domu tak jak my.

Pierwszy krok

Zapraszamy do przesłania nam kilku słów refleksji na temat wymarzonego domu. Podzielimy się własnymi obserwacjami i doświadczeniem. Opowiemy Ci o całym procesie wyboru i zakupu nieruchomości oraz związanymi z tym kosztami. Nasze usługi będą dla Ciebie bezpłatne.

Dlaczego My

W dzisiejszych czasach w internecie znajdziesz setki „fachowców” od sprzedaży nieruchomości. Nie wszyscy jednak są godni zaufania…
Żeby uniknąć niemiłych sytuacji czy rozczarowań najlepiej korzystać z porad i pomocy sprawdzonych, rzetelnych, firm. Możliwość zapoznania się z ofertą wyselekcjonowanych przez nas kontaktów bardzo ułatwia poszukiwania wymarzonej nieruchomości. Dodatkowym atutem jest dobra znajomość rynku, wsparcie prawne, techniczne a czasem językowe. Zakup nieruchomości nie musi wiązać się z długotrwałym mozolnym procesem. Z World Home wszystkie te elementy będziesz miał zapewnione poprzez wsparcie naszych pracowników.

Kompleksowa obsługa przy zakupie nieruchomości za granicą

W World Home zapewniamy całkowitą obsługę i pomoc od wyszukania właściwej nieruchomości...
w Hiszpanii, Francji lub Portugalii po przeprowadzenie całego procesu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, formalności prawnych, tłumaczeni, kompletowania niezbędnych dokumentów, pomoc przy zorganizowaniu serwisu po zakupie mieszkania czy apartamentu, tzw. "after sale service", czyli wyszukania odpowiedniej opcji w zakresie wynajmu i opieki po sprzedaży.

Co warto wiedzieć?

Nie pobieramy prowizji od kupującego. Będziemy z wami podczas całego procesu zakupowego...
Mamy mnóstwo ciekawych ofert sprzedaży nieruchomości we Francji, Hiszpanii oraz Portugalii w bardzo atrakcyjnych cenach. Podczas przeprowadzania transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, dzięki wynegocjowanym przez nas warunkom współpracy z developerami i właścicielami nieruchomości nasza prowizja zawarta jest w cenie obiektu, który widzą Państwo w naszych ofertach.
Podsumowując - w proponowanych przez nas ofertach zamieszczone są ceny finalne, za które mogą Państwo nabyć daną nieruchomość (dodatkowym kosztem jest: podatek VAT, opłaty notarialne, wpisy do księgi wieczystej). W zależności od kraju w których nabywamy nieruchomość wysokość opłat może się rożnić.
radek.jpg
Radosław Lesiak
Managing Partner

Telefon: (+48) 723 300 339
radoslaw.lesiak@worldhome.pl

WORLD HOME
Puławska 228/29
02-670 Warszawa 

Telefon(+48) 723 300 339
Emailbiuro@worldhome.pl

hanna-4.png
Hanna Czarnocka
Partner

Telefon: (+48) 723 300 339
hanna.czarnocka@worldhome.pl

WORLD HOME
Puławska 228/29
02-670 Warszawa 

Telefon
(+48) 723 300 339
Emailbiuro@worldhome.pl

anna-matejka.jpg

WORLD HOME
Puławska 228/29
02-670 Warszawa 

Telefon
(+48) 723 300 339
Emailbiuro@worldhome.pl

maria.png

WORLD HOME
Puławska 228/29
02-670 Warszawa 

Telefon
(+48) 723 300 339
Emailbiuro@worldhome.pl

plenfrdeptrues