Współpraca z World Home

   Jak pracujemy

Zapraszamy w wirtualną podróż po Lazurowym Wybrzeżu, po nadmorskich terenach...

od Barcelony po Lizbonę.

Niech będzie to pierwszy krok do refleksji nad tym, czego poszukujesz: domu
we Francji, apartamentu w Hiszpanii, a może rezydencji w Portugalii.

Posiadając biznesowe relacje z deweloperami, polskojęzycznymi prawnikami, umożliwimy Ci przeprowadzenie transakcji w prosty i bezpieczny sposób.

   Jak dokonać wyboru

Zaczniemy od rozmowy o Twoich oczekiwaniach…
Zapytamy, o jakim widoku z okna marzysz i co chcesz usłyszeć budząc się o poranku. Postaramy się zrozumieć, co jest Twoim żywiołem: szum fal oceanu, ptasi świergot, a może tętniące życiem ulice starego miasta? W jaki sposób lubisz  wypoczywać: na nartach wodnych, podczas górskich wycieczek, grając w golfa, a może żeglując? Posłuchamy opowieści o Twoich wyjazdach w niezapomniane miejsca. Wspólnie zastanowimy się gdzie i w jaki sposób można te marzenia urzeczywistnić.

   Kwestie formalne

Rozwiązania prawne stosowane w zakresie handlu nieruchomościami...
Spowodowały, że formalności związane z zakupem domu przez cudzoziemców znacząco się uprościły. Indywidualne wymogi we Francji, Hiszpanii i Portugalii nie są już problemem. Opowiemy dokładnie, co należy zrobić, aby zamieszkać w jednym z tych państw, a następnie się tym zajmiemy. Pomożemy w ocenie wartości rynkowej domów, dołożymy wszelkich starań, aby wynegocjować najlepszą cenę i warunki. Oszczędzimy Twój czas, abyś mógł sie skupić na dokonywaniu właściwego wyboru.

   Oferty deweloperskie na rynku nieruchomości

Oferty nieruchomości zamieszczone na stronie internetowej World Home są przez nas wyselekcjonowane i weryfikowane...

W naszej ofercie zawsze staramy się zamieszczać aktualne nieruchomości z Hiszpanii, Francji oraz Portugalii. Oferty przygotowywane są przez naszych współpracowników, biura i agencje nieruchomości znajdujące się w miejscach najbardziej interesujących dla turystów.

Nieruchomości z rynku pierwotnego (oferty deweloperskie) otrzymujemy dzięki zawartej współpracy z deweloperami w Hiszpanii, Francji i Portugalii.  Po zapoznaniu się z nasza ofertą, przedstawioną na stronie internetowej, zapraszamy na miejsce docelowe zakupu nieruchomości, na tak zwana wizytę pokazowo-rekonesansową. Bardzo istotne jest, aby poznać miejsce na swoją zagraniczną inwestycję. Oferujemy pomoc i obsługę na miejscu w każdej z zaproponowanych przez nas lokalizacji.

Dzięki odpowiednio skonstruowanym umowom z hiszpańskimi, francuskimi i portugalskimi deweloperami, ceny nie ulegają zmianie. Dodatkowo dla klientów World Home udaje się wynegocjować różne upusty na wyposażenie, sprzęt AGD-RTV, lub prace wykończeniowe podczas negocjowania transakcji z deweloperem.

Cały nasz czas i uwaga skupiona są na sprzedaży domów, willi, mieszkań, apartamentów, działek budowlanych i innych we wszystkich z wymienionych wcześniej krajach. U nas znajdziesz najatrakcyjniejsze cenowo nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.
plenfrdeptrues