Portugalski apartamentowiec z lizbońskiego drewna

portugalia-apartament-lizbona-2.jpg
Apartamenty Lisbon Wood pochodzą z kompletnej renowacji istniejącego budynku, wybudowanego w latach 70., położonego przy jednej z głównych alei Lizbony. Budynek składa się z 2 lokali handlowych i 15 apartamentów typologii od sypialni do czterech sypialni z apartamentami rozmieszczonymi na 10 piętrach.
portugalia-lizbona-nieruchomosci-7.jpg
portugalia-lizbona-nieruchomoci4.jpg

Ten projekt ceni materiały wykończeniowe i wyposażenia, a drewno jest czynnikiem wyróżniającym i istotnym elementem. Komfortu sprzyjają istnienie miejsc parkingowych przypisanych do górnych typologii, a także strefa rekreacyjna z SPA, krytym basenem, siłownią i odkrytym ogrodem.

portugalia-nieruchomoci-8.jpg

Wpadające światło i jasne kolory pozostawiają wrażenie dużej przytulnej przestrzeni.

portugalia-nieruchomosci-lizbona-6.jpg
portugalia-apartament-lizbona3.jpg
Salon połączony z kuchnią tworzą strefę komfortu i elegancji jednocześnie zachowując wszystkie swoje cechy. Kuchnia jest jasna i przestronna.
portugalia-nieruchomosci-lizbona5.jpg
lisbon-1450809_1280.jpg
W miarę jak Lizbona rosła w połowie XX wieku, rozszerzyła się na północ, z dala od rzeki. Dzielnice mieszkaniowe i biznesowe powstały wokół długich, szerokich alei, obecnie znanych pod wspólną nazwą Avenidas Novas ("Nowe drogi"). Pierwotnie wiele alej należących do pałaców mieściło się w tych alejach. Większość osób, które odwiedzą Lizbonę, przejdzie przez nią, by dotrzeć do najlepszych muzeów w mieście (nie można przegapić Gulbenkiana), a wielu z nich również stanie się ich domem, ponieważ znajduje się tu wiele hoteli w mieście. Pomiędzy nimi znajduje się kilka doskonałych restauracji, a także najbardziej popularne centra handlowe w mieście.
Odległość pomiędzy Warszawa i Lizbona to 2754.04 kilometrów. 
Szacowany czas podróży lotniczej to 3 godziny i 56 minut.
plane-841441.jpg
plenfrdeptrues