Luksusowe wille w Costa del Sol

willa
don-amaro---main-entrance.jpg

Projekt tej willi jest nowoczesny i świeży. Linie poziome, równoległe do morza, tworzą symetryczny kształt, podczas gdy pionowe linie łamią tę symetrię i przenoszą się do willi. Ta dwupoziomowa willa w Costa del Sol będzie budowana wyłącznie z najlepszych materiałów.

Łazienki: 3 lub 4, Działki: 519 - 654 m², 2 piętra

dona-amaro---terrace.jpg
don-amaro---living-room.jpg

Sufity na pierwszym piętrze subtelnie pokrywają taras wspólny dla wszystkich sypialni, umożliwiając wygodne wejście światła w zależności od pory dnia i pory roku. Willa została zaprojektowana w celu zmaksymalizowania przepływu wewnątrz budynku, który jest tak istotny dla tropikalnego życia.

Plan nieruchomości

Zadaszone tarasy: 79 - 82 m², Basen: 30 m², Powierzchnia mieszkalna: 168-179 m²

Projekt na otwartym planie podkreśla związek między wnętrzem i przestrzenią poza nią, tworząc wyjątkową harmonijną przestrzeń. Główna sypialnia ma garderobę i ma luksusową łazienkę.

Sprawdź również inne nieruchomości we Francji.

don-amaro---bathroom.jpg
don-amaro---living-room-2.jpg
don-amario---bedroom.jpg
don-amaro---integracion.jpg

Te wille są strategicznie położone na Costa del Sol, bardzo blisko różnych portów: Duquesa, Estepona i Puerto Banus. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju usługi i udogodnienia, takie jak restauracje, międzynarodowe szkoły, polo i golf w ciągu kilku minut. Te wille są urządzone w komfortowym stylu i oferują wspaniałe widoki na Morze Śródziemne i plażę.

10 min Estepona, 25 min Marbella Plaża.

Dostęp do obu lotnisk na wybrzeżu: Gibraltar (20 min) i międzynarodowego lotniska w Maladze w zaledwie 45 minut jazdy. Możesz także skorzystać z innych możliwości, oddalonych o kilka godzin, takich jak słynna Granada i Sewilla.

hiszpania-nieruchomosci-na-sprzedaz-costa-del-sol.jpg

Szacowany czas podróży lotniczej z Warszawy do Malagi to: 3 godzin i 47 min.
Warszawa-Gibraltar wynosi ok.4 godzin i 35min.

night-flight-2307018.jpg
plenfrdeptrues