Wspaniała willa z widokiem na morze w Cumbre del Sol

widok-na-morze-hiszpania.jpg
rezydencja-hiszpania.jpg

Przytulna rezydencja o przejrzystym wyglądzie, składającym się z nałożonych na siebie sześcianów, nadających priorytet funkcjonalnym pomieszczeniom, dużym oknom i otwartym przestrzeniom, dzięki którym można cieszyć się klimatem na świeżym powietrzu i pięknymi widokami.

dom-hiszpania.jpg

Willa jest dostępny od górnej części, z którego można zejść na pozostałe piętra. Na tym piętrze znajduje się hol wejściowy, dwie sypialnie z dużymi szafami wnękowymi, duża łazienka, pokój, duży taras z pergolą i windą oraz klatka schodowa, aby dostać się na pozostałe piętra.
Parter jest główną częścią domu, z przedpokojem, toaletą dla gości, główną sypialnią z łazienką, garderobą i bezpośrednim dostępem do tarasu, w pełni wyposażoną kuchnią, jadalnią z bezpośrednim wyjściem na taras i basen. Na zewnątrz znajduje się również grill, pomieszczenie do przechowywania.
Willa posiada również półpiętrową podłogę na otwartym planie o powierzchni 30 m², która może być wykorzystana jako dodatkowa sypialnia lub siłownia, studio itp.

hiszpania-9.jpg
apartament-hiszpania.jpg
hiszpania-nieruchomosci.jpg
spain-malaga1.jpg

Niezależna willa, która korzysta również ze wszystkich usług dostępnych w dobrze rozwiniętej urbanizacji Cumbre del Sol. w najbiższej okolicy można dostępne są supermarkety, fryzjer, apteka, bary i restauracje, międzynarodowa szkoła Lady Elizabeth Junior School i szeroka oferta sportów outdoorowych opcje z kortami do tenisa i padla, szlakami turystycznymi, szkoła jazdy konnej, plaża i wiele innych.

Wszystkie restauracje i obiekty rekreacyjne dostępne są w sąsiednich miastach Benitachell, Javea (tylko 7 km) i Teulada-Moraira (tylko 4 km od hotelu), które są znanymi na całym świecie prestiżowymi atrakcjami turystycznymi.

malaga--marbell1.jpg

Szacunkowy czas lotu bezpośredniego Warszawa-Malaga wynosi ok.4 godzin i 35min.

plenfrdeptrues