Luksusowa willa z przepięknym widokiem na Morze Śródziemne i panoramą nadmorskich miejscowości

hiszpania-2.jpg

Willa znajduje się na działce o powierzchni 2306 m² ze spektakularnymi widokami na morze, położona na ekskluzywnym obszarze Jazmines-Cumbre del Sol na północnym wybrzeżu Costa Blanca.

hiszpania-14.jpg
hiszpania-3.jpg

Strategicznie usytuowany hol wejściowy oferuje wspaniałe widoki na morze po wejściu do nieruchomości. Jadalnia, sala audiowizualna, garaż i kuchnia otwierają się na morze przez duże okna, które łączą się z tarasem przeznaczonym na letnie kolacje. Jadalnia tworzy otwartą przestrzeń w holu głównym i prowadzi do wyjściowej klatki schodowej, która prowadzi do salonu na parterze, gdzie można podziwiać wysokie sufity z podwójnymi kondygnacjami.

Druga kondygnacja przeznaczona jest głównie do nocnego użytku, skłaniając się ku wieczornym zajęciom rekreacyjnym. Jest on otoczony tarasem z basenem bez krawędzi, zwieńczonym granatowymi płytkami. Na tym poziomie znajdują się trzy sypialnie z łazienkami i dużymi oknami do kontemplowania wspaniałego krajobrazu z wnętrza domu.

Ten luksusowy dom, zbudowany jako staranna sekwencja przestrzeni, zawiera również prywatne mieszkanie z niezależnym dostępem: moduł gościnny z własnym salonem, kuchnią, sypialnią i łazienką.

hiszpania-10.jpg
hiszpania-4.jpg
hiszpannia-5.jpg
hiszpania-7.jpg
costa-blanca-historia.jpg

Dzielnica mieszkalna z działkami ze wspaniałym widokiem na morze i południowo-południowo-zachodnim, idealna lokalizacja dla tych, którzy chcą kupić wyjątkową luksusową willę, z indywidualnymi projektami, zgodnie z wymaganiami każdego klienta, w środowisko, w którym panuje luksus, z dobrze przemyślaną infrastrukturą i krajobrazem z naturalnymi kamiennymi ścianami, szerokimi drogami, ogrodami, oświetleniem designerskim, ochroną, prywatnym dostępem dla właścicieli z kontrolą dostępu.
Luksusowa willa z przepięknym widokiem na Morze Śródziemne i panoramę nadmorskich miejscowości Javea, Moraira, Calpe, Benidorm, Altea, wyjątkowy widok na północne wybrzeże Costa Blanca.

costa-blanca-hieszpania.jpg
night-flight-2307018.jpg

Szacunkowy czas lotu bezpośredniego Warszawa- Alicante wynosi ok.4 godzin i 35min.

plenfrdeptrues