Francja. Tam, gdzie błękit łączy się z niebieskim

nieruchomosci-francja-8.jpg

Pod tarasami trawiastymi, zwróconymi w stronę morza znajduje się basen o nieskończonej krawędzi o wymiarach 25 x 6 m który zachęca do orzeźwiającej kąpieli w dowolnym momencie.  Duża strefa relaksacyjna przy basenie jest idealnym miejscem do opalania się lub odpoczynku. Basen z podgrzewaną wodą znajduje się w ogrodzonej obudowie, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom.

nieruchomosci-francja2.jpg
nieruchomosci-francja3.jpg
nieruchomosci-francja-5.png

Idylliczne i spektakularne otoczenie. Zaledwie 10 minut od centrum miasta i pięknej promenady. Zapach garrigue przeniesie Cię do innego świata, z lazurowymi wodami Zatoki Aniołów u twoich stóp. Idąc dalej od Boulevard de Cimiez położonego na wzgórzach Gairaut, miejsce to jest uznawane za jeden z najpiekniejszych klejnotów Riwiery Francuskiej.

Wszystkie apartamenty wychodzą na wspaniałe prywatne przestrzenie do wypoczynku na świeżym powietrzu, z panoramicznym widokiem. Położone na południe solaria mają powierzchnię do 137 m2 i oferują wspaniałe widoki na morze, od Cap Ferrat po Antibes. Ze szklanymi balustradami ma się niezakłócony widok aż do lazurowego horyzontu, a brise-soleil zapewnia przyjemny cień. Apartamenty na parterze wychodzą na ogromny, położony od strony południowej, prywatny ogród otoczony żywopłotem, dzięki czemu możesz żyć blisko natury. Jeden z nich ma osobne wejście oferujące niezależność prywatnego domu. Duże panoramiczne okna otwierają się szeroko, aż całkowicie znikną, zacierając granice między wnętrzem a światem zewnętrznym.6

nieruchomosci-francja-6.jpg
nieruchomosci-francja4.jpg
Odległość pomiędzy Warszawą i Nicea to 1392.66 kilometrów. 
Szacowany czas podróży lotniczej to ok. 2 godzin i 15 minut.
plenfrdeptrues