Prowansja jaką pokochasz

dom-na-sprzeda-we-francjii.jpg
Aby zaoferować Ci przyjemne miejsce do życia, każdego dnia, architekci nadali silną tożsamość każdej przestrzeni, od lobby po ogrody. Esencje kwiatów i drzew, dekoracje ścienne, wyposażenie... wszystko zaprojektowane według najwyższych standardów.
nieruchomosci-we-francji.jpg

Aby nadać wnętrzu większą objętość i charakter, wysokość sufitu wynosi 2,60 m, a dwadzieścia centymetrów więcej niż standardowy standard dziewięciu. Poczucie przestrzeni stworzone przez to jest wzmocnione przez duże okna i wspaniałe przestrzenie na zewnątrz. Niektóre wyjątkowe apartamenty, w ogrodzie naziemnym lub penthouse, cieszą się tarasami do 60 m2. Kierując się ciągłą dbałością o szczegóły, architekci optymalizują aranżację zgodnie z powierzchnią mieszkań: oddzielna garderoba w studiach, magazyn w 3 i 4 pokojach, niezależna toaleta z 2 pokoi.

dom-we-francji-na-sprzeda.jpg
francja-nieruchomoci.jpg

Życie między sztuką a naturą. 15 minut od fontanny Rotonde, najbardziej znanego z "miasta tysiąca fontann", miateczno słynne z rodzinnej fabryki czekolady Puyricard podsuwa podniebieniom ręcznie robione cukierki z fabryki znajdującej się na skraju wioski. Cenione za swój autentyczny urok, historyczne serce, ulice i place wyłożone czcigodnymi drzewami, Puyricard żyje w rytm dynamizmu kulturowego Aix. Wspaniałe miasto Lyrical Art, słynące z corocznego festiwalu, wibruje przez cały rok dzięki 11 muzeom i 17 teatrom oraz występom na żywo.

lawenda-we-francji.jpg

Prowansja kojarzy się przede wszystkim z polami lawendy i gajami oliwnymi lecz główne atrakcje Prowansji to przede wszystkim jej piękne miasta, m.in.: Marsylia, Aix-en-Provence, Arles czy Awinion; niezwykłe wytwory natury jak Kanion Verdon, wyśmienite i zdrowe jedzenie oraz urzekające widoki. Listę zamyka niezwykle piękne Lazurowe Wybrzeże sąsiadujące z Prowansją.

francja.jpg

Odległość pomiędzy Warszawa i Marsylia to 1522.4 kilometrów. Szacowany czas podróży lotniczej to ok. 2 godzin i 20 minut. 

plane-841441.jpg
plenfrdeptrues