Portugalia do mieszkania czy inwestycji?

portugalia-nieruchomoci-4.jpg

Ośrodek Pestana Golf Resort jest doskonale usytuowany na płaskowyżu, w pobliżu malowniczej wioski rybackiej Carvoeiro, składającej się z dobrze wyposażonych i stylowych domów w najwyższym standardzie, dzięki czemu jest to idealny wybór dla osób poszukujących spokojnego i odprężającego urlopu lub stałego wypoczynku. 

Ośrodka składa się z w pełni wyposażonych apartamentów typu studio plus, T1 i T2, z basenem komunalnym, które są usytuowane w starannie utrzymanych ogrodach.

Gwarancja dochodu z tytułu najmu. Zobowiążemy się, aby jak najlepiej wykorzystać twoją inwestycję. Gwarantujemy zwrot 5% rocznie w ciągu pierwszych 2 lat.

Po zarejestrowaniu się w naszym programie wynajmu zajmujemy się wszystkim dla Ciebie!

portugalia-nieruchomoci-2.jpg
gramachio-15.jpg
Algarve, które jest najbardziej wysuniętą na południe prowincją Portugalii, jest nadmorskim regionem o wybitnej naturalnej urodzie. Łagodny klimat i długie, złote plaże, gdzie można spodziewać się ponad 3000 słonecznych godzin w roku, co jest idealnym rozwiązaniem dla całorocznych sportów na świeżym powietrzu.
gramachio-13.jpg
portugalia-nieruchomoci-6.jpg
Apartamenty: z przestronnymi salonami i prywatnymi balkonami, kompletnymi łazienkami i w pełni wyposażonymi kuchniami, wszystkie pokoje są wyposażone w ogrzewanie, telefon, sejf, telewizję satelitarną.

Trzeci rok z rzędu na gali World Golf Awards, Portugalia została uznana za najlepszą destynację golfową na świecie. Potwierdzeniem tego są doskonale przygotowane pola golfowe równiej w prezentowanej inwestycji.

golf1.jpg
night-flight-2307018.jpg
Lot między Polską, a Algarve zajmie około 4h i 10m.
plenfrdeptrues