Willa Sena ekskluzywność w unikalnej enklawie.

alicante-1.jpg
alicante-3.jpg

W miejscowości Racó de Galeno została wybudowana spersonalizowana inwestycja, zintegrowana z krajobrazem i wykorzystująca widoki na morze, willa zaprojektowana na 3 poziomach. Dostępna jest z górnej części działki, na której znajduje się parking połączony z wejściem dla pieszych, ten poziom zawiera 3 z 4 sypialni, wszystkie z łazienkami, dostęp do tarasu i pięłkny widok na okolice. Na poziomie pośrednim znajduje się główny apartament z w pełni wyposażoną łazienką, garderobą, dostępem do tarasu, toaletą dla gości, kuchnią, pralnią i spiżarnią oraz salonem z jadalnią. Pokój dzienny i kuchnia mają dostęp do ogrodu i basenu. Niższy poziom ma dużą i otwartą przestrzeń wielofunkcyjną oraz obszar zewnętrzny z miejscem do grillowania i wypoczynku.

alicante-6.jpg
alicante-5.jpg

Jednym z wyzwań było zaprojektowanie wyglądu zewnętrznego, stworzenie różnych obszarów, aby cieszyć się cudownymi słonecznymi dniami i śródziemnomorskim klimatem, duży taras z gankiem, na którym znajduje się zewnętrzna jadalnia, oraz obszar z sofami, basenem bez krawędzi i jacuzzi. 

alicante-2.jpg
alicante-4.jpg

Inwestycja składająca się z 7 działek zlokalizowanych w osiedlu Racó de Galeno, wybranych ze względu na ich lokalizację, orientację i widoki na morze, w których zaprojektowano wille dostosowane specjalnie do każdej działki, ekskluzywne projekty, z których każda ma własny charakter, zintegrowane z otoczeniem i zaprojektowane tak, aby cieszyć się widokiem na morze i łagodnym klimatem śródziemnomorskim.

alicante-10.jpg

Benissa to miasto położone w kontrastowym krajobrazie, z centrum pełnym historii, 4 km od wybrzeża z cichymi zatoczkami, w skrócie, miejscem, którego nie można ominąć.
Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane, dostęp do drogi jest wygodny i bezpośredni, przy drodze krajowej N-322 i autostradzie AP-7. Racó de Galeno-Benissa oferuje szeroką gamę zajęć rekreacyjnych: zajęcia żeglarskie w klubie Bassetes Náutico (Benissa) lub Real Club Náutico de Calpe, wędrówki w Sierra de Bernia, nadmorski ekologiczny spacer (Paseo Ecológico del litoral), Peñón de Ifach, golf w Club Golf Ifach, a także całą ofertę rekreacyjną, kulturalną i gastronomiczną w miastach Benissa, Calpe i Moraira.

alicante-8.jpg
alicante-7.jpg

Szacunkowy czas lotu bezpośredniego Warszawy - Alicante wynosi ok.4 godzin i 35min.

night-flight-2307018.jpg
plenfrdeptrues